Akademia fechtunku Moniki Maciejewskiej  
 Oferta dla sponsorów

„DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST MŁODZIEŻ”

         
Stowarzyszenie Akademia Szermierki powstało w 2008 roku jako kontynuacja i rozwinięcie sportowej inicjatywy Moniki Maciejewskiej – byłej reprezentantki Polski, uczestniczki Igrzysk olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Celem naszej olimpijki było stworzenie miejsca w którym dzieci, młodzież i ich rodzice mieliby możliwość przyjaznego kontaktu ze szlachetnym sportem wpisanym w historię Polski, w którym reprezentanci Polski odnosili i odnoszą wielkie międzynarodowe sukcesy.

Dzięki zaangażowaniu i pracy zespołu trenerskiego w niedługim czasie, zawodnicy i zawodniczki Stowarzyszenia Akademia Szermierki zaczęli być widoczni na zawodach organizowanych przez Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Związek Szermierczy oraz na turniejach ogólnopolskich organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Szermierczego.

Statutowe zadania Stowarzyszenia czyli:

  1. Rozwój i popularyzacja szermierki oraz propagowanie kultury fizycznej,  sportu i rekreacji
  2. Organizowanie współzawodnictwa sportowego w szermierce,
  3. Planowanie i organizowanie działalności sportowej i rekreacyjnej,
  4. Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i postaw moralnych,
  5. Integrowanie środowisk sportowych, w tym również zagranicznych,

wymagają nakładów finansowych i wsparcia patronów, sponsorów lub wielbicieli tej dyscypliny.

Stale rozwijająca się działalność  wykracza poza Nasze możliwości  logistyczne jak i finansowe. Jednakże mimo niekomfortowej sytuacji finansowej Stowarzyszenie Akademia Szermierki prowadzi kolejne nabory do nowych grup młodzieżowych i organizuje turnieje. Wielkim sukcesem była organizacja II Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Warszawy oraz Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii Master.

Ocena zawodów wystawiona przez gości honorowych, przedstawicieli Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Związku Szermierczego utwierdza Nas w przekonaniu, że Nasza działalność wprowadza do środowiska sportowego nową wartość i nowe spojrzenie na sport poprzez integracje młodzieży z grupami dorosłymi. Kadra trenerska Stowarzyszenia Akademia Szermierki w wyżej wymieniowych zawodach odniosła także wielki sukces zdobywając Mistrzostwo Polski.

Trudności z jakimi się spotykamy nie powodują naszego zniechęcenia, są wręcz czynnikiem mobilizującym do poszukiwań nowych rozwiązań. Do takich zaliczamy poszukiwanie specjalistycznego obiektu treningowego, który chcielibyśmy w pełni wyposażyć w sprzęt szermierczy, wtedy mógłby stać się Warszawskim Centrum Treningowym nie tylko dla członków naszego Stowarzyszenia.
Jednakże nasze inicjatywy bez wsparcia Partnerów Stowarzyszenia nie będą mogły mieć miejsca.
Jeżeli widzicie Państwo tę dyscyplinę sportu jako jedną z możliwości reklamy Waszej inicjatywy lub jedną ze swoich strategii marketingowych, to chętnie przybliżymy szczegóły tej koncepcji.
Wsparcie budowy wizerunku firmy poprzez czystą, sportową i szermierczą rywalizację, może uwidocznić przywiązanie firmy do tradycji i kultury oraz jasnych i przejrzystych zasad jej działalności.
Budowa wizerunku firmy oraz promowanie  marki jest doskonałą formą wizualizacji i  reklamy.

Naszą propozycją jest :
  • umieszczenie logo firmy  na szermierczych strojach reprezentacyjnych oraz dresach sportowych.
  • promowanie marki we wszystkich akcjach i projektach organizowanych przez Stowarzyszenie (np. szkolenia, konferencje, wystawy oraz spotkania typu  incentive).
  • efektowne pokazy szermiercze oraz  imprezy integracyjne dla firm typu „Fencing for Fun’’.
  • organizowanie iventów dla firm promujących i podnoszących ich prestiż.
Umowa z partnerem może mieć formułę długofalową lub opartą o realizację jednego konkretnego projektu. Zawarcie umowy określa zasady oraz formę współpracy.

Szanowni Państwo, szermierka jest doskonałą formą odreagowania stresów i nagromadzonych emocji z pracy, z firmy czy własnego gabinetu. Mimo, iż jest sportem walki, nie wywołuje  agresji czy negatywnych emocji. Ten sport po prostu rozwija, bawi i daje dużo satysfakcji !

Jeżeli powyższe zaproszenie do współpracy wzbudziło Państwa zainteresowanie jesteśmy gotowi do przedstawienia szczegółów, jednocześnie zapraszając na obiekt treningowy Stowarzyszenia Akademia Szermierki, gdzie będziemy mogli zaproponować Państwu szermierkę nie tylko na słowa ale również i na szpady.

Zapraszamy do współpracy !  :o)

 
  Agencja reklamowa Warszawa